Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/qo056qs5am1a/aydosageridonusum.com/public/index.php on line 2

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/qo056qs5am1a/aydosageridonusum.com/public/index.php on line 2

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/qo056qs5am1a/aydosageridonusum.com/public/index.php on line 2
Tarihçemiz - Aydosa Atık Yönetimi
Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tarihçemiz

Tarihçemiz

 1. Ticari hayatımıza nasıl başladık?

  Cumartesi, 2 Ocak 1988

  1988 yılının ilk çeyreğinde geleneksel yöntemlerle Hurda Alım Satım yaparak ticaret hayatına başladığımız bu yolculuğumuzda, başarı elde edebilmek için geleneksel bakış açımızdaki değerlerimizi kaybetmeden üzerine yenilerini ekleyerek rotamızı sanayileşme yönüne doğru çevirip ilk plastik kırma makinemizi 1999 yılında Kocaeli-Gebze İlçesi’nde 300 m2‘lik bir dükkanda kurarak üretim faaliyetlerimizin temelini atmış olduk. 


  Hedefe ulaşmak için çıktığımız bu rotada taleplerin artması, yeni hedefler çizmemize vesile olmuş, bu sebeple 2002 yılında makine parkurumuzun kapasitesini arttırarak büyüme yolunda yeni gelişmelere imza atarak inovatif ivme kazanmış olduk.


  Doğa ve çevreyi koruma amaçlarını ilke edinerek ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve diğer yükümlülüklere uymak için 2004 yılında Kocaeli/Gebze/Kirazpınar Bölgesi’nde ilk ‘’Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi’ni’’ alarak bu pazarda müşterilerimizin alanımızda arzuladığı iş ortağı olma hedeflerine adım adım yaklaşmış olduk. 
   

 2. Sarıoğulları Ticaret Hurda Alım Satım Atık Geri Dönüşüm Hizmetleri

  Çarşamba, 2 Mart 2011

  2011 yılında yeni oluşuma giren firmamız cari ismi Sarıoğulları Ticaret Hurda Alım Satım Atık Geri Dönüşüm Hizmetleri - Orhan Sarı olarak güncelleyerek yolumuza devam etme kararı aldık. 
  Sürekli yaptığımız teknolojik yatırımlarla üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü her geçen gün arttırmak ve kaynaklarımızı daha verimli kullanabilmek için 2011 yılında Pelitli’de 1000 m2 alana taşındık. 

 3. İmha Hizmetleri

  Salı, 3 Ocak 2012

  2012 yılında iş bağlantılarımızı genişleterek imha hizmeti faaliyetlerine başlamış olduk. 

 4. 4 kırma makinesi daha...

  Salı, 4 Haziran 2013

  2013 yılında kapasite artışına giderek 4 kırma makinesi daha bünyemize katıp 5000 m2 bir alanda yatırımlarımıza devam ettik.  

 5. Hızlı bir yükseliş!

  Pazartesi, 5 Ocak 2015

  2015 yılında ‘’Ambalaj Atığı Toplama Ayırma ve Ambalaj Atığı Geri Kazanım Lisansı’’ aldık. 

  2016 yılında Plastik Geri Kazanım PVC-Mikronize yatırımlarıyla Marmara Bölgesi’nde PVC geri kazanımın markası olduk.  

  2019 yılında 21.000 m2 alanda toplam 8 kırma makinesi ile büyümeye devam ettik.  
  Kurulduğu günden bu yana edindiği bilgi ve verinin ışığında sürdürülebilirliği misyon edinerek yeni deneyimler yaratmaya odaklanıp Atıktan Türetilmiş Yakıt Tesisi için ilk düğmeye bastık ve gerekli fizibilite çalışmaları oluşturduk, buna bağlı olarak 2020 yılında İdeal Grup Atık Yönetimi Firması kurarak grup şirketlerinin lokomotifliğini üstlenecek ortak projelerimizi hayata geçirmiş olduk.
   

 6. Sektöre yön veriyoruz.

  Cuma, 6 Ağustos 2021

  2021 yılında ATY Tesisi İçin ÇED Raporu oluşturduk.


  2021 yılında Araç Filomuzu genişleterek lojistik konularında da iş bağlantılarımızı geliştirdik.  


  2022 yılında ‘’İşletme Kayıt Belgesi’ne’’ sahip Aydosa Atık Yönetimi Firması’nı kurarak yem firmalarının ihtiyacı olduğu hammadde tedariğini sağlamış olduk. 


  2022 Mart ayında Tehlikeli Atık Taşımacılığı Lisansımızı alarak güvenilir taşımacılık hizmeti sağlamaya başladık.   


  2022 Yılında sektöre yön verecek yeni oluşumlara girerek Atıkborsası.com firmasını kurduk.